Ośrodek wypoczynkowy w Zboiskach koło Sanoka położony jest pośród wzniesień ziemi sanockiej na historycznym wzgórzu w budynkach zabytkowego dworu. Stare przekazy potwierdzają historyczne istnienie w tym miejscu zamku. Świadczy również o tym ukształtowanie terenu oraz pozostałości fos.

Wzgórze porośnięte jest starym drzewostanem tworzącym urokliwy park. Wszystko otoczone jest zielenią łąk i pól. Na miejscu znajdują się: boiska, huśtawka, piaskownica dla dzieci, biesiadnik z miejscem na ognisko, niewielka fontanna, wokół której zielona przestrzeń tworzy miejsce przeznaczone na warsztaty, biesiady, koncerty i prezentacje.

Stawy, pola, spokojne wsie, trasy rowerowe. Wokół sielskie krajobrazy, lasy i widokowe wzgórza. Wspaniałe trasy do trekkingu i jazdy konnej. Miejsce magiczne…

Ośrodek jest dla nas zupełnie wyjątkowy i staramy się, żeby stał się też takim miejscem dla naszych gości…

Naszym gościom dodatkowo proponujemy aktywny wypoczynek połączony ze zwiedzaniem pięknych zakątków Podkarpacia, z koncertami, spotkaniami i wycieczkami, które szerzej prezentujemy w atrakcjach.

Chcemy, aby pobyt w  ośrodku obfitował w odpoczynek lub twórcze działania, które relaksują, dają wytchnienie, a zarazem sięgają do źródeł, korzeni i pozwalają człowiekowi odnaleźć swój pierwotny rytm.

Jeśli chcecie do nas dołączyć, zapraszamy Was na odpoczynek i wspólną wędrówkę po szlakach, które prowadzą przez ukwiecone latem łąki dolin i pagórków porośniętych lasem, wiodą przez rozpłomienione jesiennymi kolorami lasy oraz… wołają na szlaki wyobraźni.

Ośrodek to opcja dla tych, którzy wiosną, latem czy też jesienią lub zimą mają ochotę na Bieszczady. Tutaj znajdziecie wspaniałe miejsce dla bezpiecznego wypoczynku, w otoczeniu malowniczych krajobrazów, czystego powietrza, pięknych tras spacerowych i rowerowych. Sielskie widoki, smaczna kuchnia, przyjemne pokoje i miejsce zabaw dla dzieci.

A co robić w Bieszczadach i gdzie zabrać dzieciaki – nasze propozycje znajdziesz w zakładce Atrakcje.